Novinky

Otevřeno petiční místo

Otvíráme pro vás 23.1. v sobotu v baru na Žižkově petiční místo. Otevírací doba petičního místa od 16:00-? . Přijďte nás opět podpořit svou návštěvou. Těšíme se na vás.

Půllitry za svobodu!

V neděli 3.1.2021 jsme byli i my za náš bar položit dva půllitry a zůčastnit se. Byl to krasný zážitek v tom kolik lidi i půllitru vedlo cestou a zároveň tak smutný že se taková akce musí vůbec konat.. Každý den se unášet v myšlenkách jak to bude dál a jak máme proti tomu bojovat. Snažíme se každý den vymýšlet jak vás u nás v baru zase pohostit a opět se sejít. Bojovat by ale muselo víc než „dva podniky v Praze“. Celá tahle Covid hra už překročila všechny hranice, co se musí ještě stát aby i ta druhá půlka lidi co tomu tak věří se probrala. Pořád věříme že přijdeme na to jak se u nás v baru opět sejít než se naše vláda probere což nebude nikdy. Gastro bojujme.!

 

Jsme v tom spolu!

I náš rodinný bar je proti nynějším vládním nařízením. A přes všechny klacky co nám vláda hází pod nohy se nevzáváme snažíme se bojovat aby jsme se zase jednou mohli sejít u dobrého točeného piva s přáteli. Doufám že to nenechme zajít tak daleko že už nebude cesty zpět čím víc bojovníku tím větší moc nezvdávejme se. Všem přejeme krásné prožití Vánočních svátku a více štěstí v Novém roce.

Opět otvírame !

Po těžké době opět otvíráme náš rodinný bar. Přijďte k nám znovu posedět na teplý domácí svařák nebo dobré točené pivko. Budeme se na vás těšit na Žižkově ve vánoční atmosféře. Společně to zvládneme zase nastartovat. Omezená otvírací doba od 16:00-22:00.

Otevírací doba

Vzhledem k nařízení vlády je otevřeno pouze do 22,00 h.

Scroll to top